Fiat Pulse iepriecinās interjeru

Fiat Pulse iepriecinās interjeru
20-05-2022, 20:13
Комментариев: 0
Категория: LV / Auto zinas
Jaunais subkompaktais krosovers Fiat Pulse šogad gatavojas masveida ražošanai. Sākotnēji modelis nesa nosaukumu Fiat 363, kas ir itāļu zīmola standarts, taču tiešsaistes balsojuma laikā lietotāji izvēlējās Fiat Pulse. Šajā materiālā mēs nedaudz pastāstīsim par šo automašīnu un tās galvenajām priekšrocībām.
Spriežot pēc deklarētajiem tehniskajiem parametriem, Fiat Pulse būs budžeta krosovers ar mazjaudas benzīna dzinēju līniju. Motoru vidējā atdeve ir tikai 110 ZS. Tajā pašā laikā ir pieejama tikai mehāniskā transmisija ar piecām vai sešām pakāpēm. Visu riteņu piedziņa netiek atbalstīta.

Krosovera galvenajai priekšrocībai vajadzētu būt tā ērtajam salonam ar lielu stūri, multimediju sistēmu un mājīgiem sēdekļiem ar galvas balstiem un sānu muguras atbalstu. Tomēr jaunizveidotā SUV izskats var izraisīt autobraucēju apbrīnu.
Konkurenti šīs automašīnas tirgū būs Volkswagen Nivus, Chery Tiggo 3x un Honda WR-V. Mēs ceram, ka itāļu modeļa izmaksas būs pievilcīgas lielākajai daļai automašīnu entuziastu, kas ļaus tam ieņemt vietu automašīnu tirdzniecības vietās visā pasaulē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Комментарии

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: