Nissan Sylphy e-Power raksturo zems patēriņš

Nissan Sylphy e-Power raksturo zems patēriņš
9-05-2023, 19:58
Комментариев: 0
Категория: LV / Auto zinas
Hibrīdauto ir radīti, lai taupītu degvielu, tas nevienam nav noslēpums. Tātad mūsu šodienas palāta - Nissan Sylphy e-Power pēc pārejas uz hibrīda sliedēm iezīmējās ar ļoti taustāmiem ietaupījumiem. Un tas viss, pateicoties mūsu pašu ražotajai e-Power instalācijai, kas pašlaik tiek masveidā montēta Ķīnā.
Tātad tehniski mums ir parasts hibrīds ar buferakumulatoru, kas neatbalsta uzlādi no tīkla. Tajā pašā laikā pāris ļoti griezes momentu elektromotori, kas darbojas arī kā ģeneratori reģeneratīvās bremzēšanas laikā, var ietaupīt līdz pat 70-80 procentiem degvielas.

Patēriņš kombinētajā ciklā ir tikai 3,9 litri, kas, redz, izklausās diezgan vilinoši. Turklāt modelis lepojas ar modernas elektronikas pārpilnību un pilnu ērtu iespēju klāstu. Citādā veidā japāņi vienkārši nezina, kā un pat visbudžetaākajiem modeļiem pievieno pat vienkāršu, bet tomēr funkcionālu multimediju sistēmu.
Beidzot ir kļuvis zināms šī vilinošā hibrīda iznākšanas datums Eiropā un ASV. Šī gada augusta beigas. Tajā pašā laikā automašīnai Rietumu tirgū ir pietiekami daudz vietējo konkurentu, kuriem tomēr ir daudz augstākas izmaksas. Tātad Nissan Sylphy e-Power ir iespēja atkārtot tās pašas Leaf panākumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Комментарии

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: