5 populārākās Eiropas auto izstādes, ko apmeklēt 2023. gadā

5 populārākās Eiropas auto izstādes, ko apmeklēt 2023. gadā
28-04-2023, 13:01
Комментариев: 0
Категория: LV / Auto zinas
Vai šogad plānojam ceļojumu uz Eiropu? Mēs esam ārprātīgi greizsirdīgi, taču uz brīdi atliksim to malā, lai pastāstītu par mūsu populārākajām automašīnu izstādēm, kuras apmeklēt, kamēr jūs tur atrodaties.
 

Šeit ir mūsu labāko Eiropas autoizstāžu saraksts, kuras jums vajadzētu apmeklēt, ja esat īsts entuziasts (un ja atrodaties Eiropā) 2023. gadā:

 

1. Ženēvas starptautiskā autoizstāde: Ženēva, Šveice

 

Jūs droši vien esat dzirdējuši par Ženēvas Starptautisko autoizstādi, ja esat uzticams automašīnu entuziasts.

 

Ženēvas starptautiskā autoizstāde, kas pazīstama arī kā Starptautiskā autoizstāde, ir viens no prestižākajiem un visvairāk gaidītajiem notikumiem automobiļu pasaulē. Vairāk nekā 90 gadus jaunākie un izcilākie automobiļu dizaina un tehnoloģiju piemēri katru gadu tiek demonstrēti Ženēvā, Šveicē.

 

Ženēvas autoizstāde ir ideāls pasākums automašīnu mīļotājiem. Izstādē apskatāmas dažas no skaistākajām un eksotiskākajām automašīnām pasaulē. Ar vairāk nekā 200 izstādes dalībniekiem un vairāk nekā 180 transportlīdzekļiem ir kaut kas ikvienam. Vienmēr ir apskatāmi jaunākie modeļi no vadošajiem ražotājiem, piemēram, Ferrari, Lamborghini, Bugatti un Porsche. Apmeklētāji var redzēt arī konceptautomobiļus, elektriskos un hibrīdautomobiļus un pat dažas no vismodernākajām tehnoloģijām, kas mūsdienās ir pieejamas automobiļu rūpniecībā.

 

Papildus izstādītajām automašīnām Ženēvas autoizstādē ir iekļauti arī vairāki īpaši pasākumi un akcijas. Apmeklētāji var apmeklēt preses konferences, tikties ar automašīnu dizaineriem un pat izmēģināt dažus jaunākos modeļus. Izstādē apskatāmi arī vairāki interaktīvi eksponāti, piemēram, virtuālā realitāte, kas ļauj apmeklētājiem unikālā un saistošā veidā izjust jaunākās tehnoloģijas.

 

Atzīmējiet datumu, iegādājieties biļetes laicīgi un esiet gatavs pārsteigt ar jaunākajiem automobiļu nozares modeļiem un tehnoloģijām. Ženēvas autoizstāde ir notikums, kuru nedrīkst palaist garām nevienam auto mīļotājam!

 

2023. gada datums: 2023. gada 5.–14. oktobris

 

2. Starptautiskā autoizstāde Vācijā: Frankfurte, Vācija

 

Starptautiskā autoizstāde Vācijā, kas pazīstama arī kā Frankfurtes autoizstāde vai pēdējā laikā IAA Mobility, ir viens no svarīgākajiem notikumiem

automobiļu rūpniecība. Šī izstāde, kas notiek reizi divos gados Frankfurtē, Vācijā, jau vairāk nekā gadsimtu demonstrē jaunākās transportlīdzekļu konstrukcijas un tehnoloģijas.

 

Iepriekšējos gados automašīnu entuziasti no visas pasaules plūda uz Frankfurti, lai redzētu jaunākos modeļus un tehnoloģijas no tādiem vadošajiem ražotājiem kā Mercedes-Benz, BMW, Audi un Volkswagen. Biežāk saukta par IAA mobilitāti, šī izstāde tagad notiks Minhenē 2023. gadā.

 

Izstāde piedāvā dažas no inovatīvākajām un aizraujošākajām automašīnām pasaulē. Apmeklētāji var sagaidīt visu, sākot no elektriskajām un hibrīdautomašīnām līdz autonomām automašīnām un progresīvām tehnoloģijām. Starptautiskā auto izstāde Vācijā ir ideāls pasākums auto entuziastiem, ja viņi vēlas redzēt jaunākās tendences un tehnoloģijas šajā nozarē.

 

2023. gada datumi: 2023. gada 5.–10. septembris

 

3. Parīzes autoizstāde: Parīze, Francija

 

Tam seko Parīzes autoizstāde, kas notiek ik pēc diviem gadiem oktobra beigās. Šī ir viena no populārākajām auto izstādēm Eiropā, un tas ir pamatota iemesla dēļ! Parīzes autoizstādē tiek piedāvātas dažādas automašīnas, sākot no luksusa sporta automašīnām līdz budžeta modeļiem. Šī ir lieliska vieta, kur apskatīt jaunākos franču autoražotājus un sekot līdzi jaunumiem Eiropā.

 

Lai gan šī izrāde tiks rādīta tikai 2024. gadā, mēs nevarējām uzskaitīt labākos auto šovus, neiekļaujot šo. Vecākā eksistējošā autoizstāde, Parīzes autoizstāde (jeb Mondial de l'Automobile) ir viena no prestižākajām auto izstādēm pasaulē, un tā tiek rīkota kopš 1898. gada.

 

Šovā parasti tiek demonstrēti dažādi transportlīdzekļi, tostarp konceptauto, luksusa transportlīdzekļi un sērijveida modeļi no pasaules lielākajiem autoražotājiem. Parīzes autoizstāde ne tikai demonstrē jaunākās automobiļu tehnoloģijas un dizaina tendences, bet arī sniedz ražotājiem iespēju

paziņojumus un ieviest jaunus modeļus. Šis pasākums parasti piesaista simtiem tūkstošu apmeklētāju visā pasaulē, tostarp nozares profesionāļus, mediju pārstāvjus un auto entuziastus.

 

Kamēr jūs nevarēsiet apmeklēt šī gada pasākumu, apsveriet iespēju to iekļaut savos 2024. gada plānos!

 

Datumi 2024. gadā: TBA

 

4. Gudvudas ātruma festivāls: Rietumsaseksahttp://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Комментарии

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: