Lamborghini Sian: visu laiku jaudīgākais Lambo

Lamborghini Sian: visu laiku jaudīgākais Lambo
9-02-2020, 17:46
Комментариев: 0
Категория: LV / Auto zinas
Lamborghini Sian ir visspēcīgākais modelis, ko jebkad ir izveidojis Sant'Agata Bolognese, kas ir ievērojami pārāks par Aventador SVJ ar savu 770 zirgspēku jaudu. Motora jauda tiek nosūtīta uz visiem četriem riteņiem, izmantojot septiņu ātrumu automātisko pārnesumkārbu un četru riteņu piedziņas sistēmu ar pašbloķējošu diferenciāli.

Veiktspēja šajā konfigurācijā ir iespaidīga, pat ja paātrinājuma laiks no 0 līdz 100 km / h (2,8 sekundes) neatšķiras no SVJ laika. Sprints tomēr ir ātrāks - attiecīgi no 0,2 sekundēm, paātrinājumam no 30 līdz 60 km / h, no 1,2 sekundēm, ja paātrinājums ir no 70 līdz 120 km / h. Maksimālais ātrums ir ierobežots līdz 350 km / h.

Auto patiešām būs neticami radošs dizaina ziņā. Pirmās topošā modeļa fotogrāfijas jau ir sagatavotas. Precīzi piegādes datumi vēl nav zināmi.

Tiks izgatavoti tikai 63 ekskluzīvā superauto eksemplāri, katrs no tiem tiks pielāgots topošā īpašnieka gaumei dizaina centrā Centro Stile. Kā sacīja Lamborghini dizaina vadītāja Mitija Borkerta, “63 cilvēkiem visā pasaulē būs ne tikai ātrākais Lamborghini, bet tas būs arī unikāls”http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/


Комментарии

Ваше Имя:
Ваш E-Mail:
Код:
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Введите код: